Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245943

Autojuht (Tartu)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Posti sorteerimine oma piirkonna järgi ning postisaadetiste kättetoimetamine kliendile oma piirkonnas.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus
  • hea füüsiline vorm
  • kohusetundlikkus
  • B-kat. juhiluba
  • eesti keele valdamine

Ettevõte pakub

  • sõbralikku kollektiivi
  • kindlat sissetulekut
  • sotsiaalseid tagatisi
  • sportimisvõimalusi

Lisainfo

Töö on täistööajaga, esmaspäevast reedeni kella 7.30 kuni 16.00. Sisuliselt on tegu kirjakandja tööga, kuid töö tegemiseks saab töötaja enda kasutusse Eesti Posti sõiduki.

Tööpakkumise number
#245943

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2011

Eesti Post on edukas ja kaasaaegne posti-, logistika- ja infologistikaettevõte. Sajandite taha ulatuva kogemusega oleme usaldusväärseks partneriks paljudele ettevõtetele ja kõigile Eesti inimestele. Pakume parimaid lahendusi infologistika valdkonnas ning täpset, kiiret ja kvaliteetset saadetiste kohale toimetamist olenemata kohast või kellaajast.

Vaata rohkem