https://www.cvkeskus.ee/225310

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #225310

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teedeehitus objektide vahelised veod kallur-poolhaagisega


Ootused kandidaadile

E-kategooria juhiluba
valmisolek iseseisvaks tööks
valmisolek tööks üle Eesti
Eesti keele oskus


Ettevõte pakub

huvitavat, liikuvat ja mitmekesist tööd


Lisainfo

CV palgasooviga saata e-kirja teel marino(at)viamer.ee. Küsimuste korral helistada 56 151 544 Marino Kõller.


Tööpakkumise number
#225310
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Autojuht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!