Värsked tööpakkumised

Autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 237848

Tööpakkumise number

237848

Töö kirjeldus

Pakume tööd CE-kategooria autojuhile tõsteseadmega täishaagisega madelautole. Tööpiirkond Eesti.

Nõudmised kandidaadile

E-kategooria juhload. Kasuks tuleb eelnev kogemus tõsteseadmega autol. Saad hakkama, kui oled korrektne, hea pingetaluvusega, töötahteline, hea suhtleja
ning osavõtlik probleemide lahendamisel.

Pakume huvitavat tööd, konkurentsivõimelist palka sõltuvuses töötulemusest. Palju tööd ning tänapäevast autot. Sõbralikku kollektiivi ning tööd arenevas
ettevõttes.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. september 2011
Kuulutus sisestati:
27. august 2011
Brutopalk:
5 EUR tunnis

Stonewolf OÜ on eestisisese logistikaga ning tõsteteenusega transpordiga tegelev ettevõte. Meie partneriteks on juhitvad ehitusmaterjalide tootjad.