Värsked tööpakkumised

Autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 89194

Tööpakkumise number

89194

Töö kirjeldus

Tallinna taksofirma pakub tööd eritingimustel, väga korralikel autodel S-klassi Mercedes-Benz.Töö vahetustega graafiku alusel. Töötasu % alusel kassast. Firma kindlustab 100% raadiotööga, s.t. et ei ole taksopeatustes seismist.

Nõudmised kandidaadile

Juhistaaži vähemalt 3 aastat.
Nõutav hea eesti keele oskus ja Tallinna linna tänavate tundmine.
Soovitatav on varasem töökogemus autojuhina, veel parem kui taksojuhina.
Klientide kiire ja viisakas teenindamine.

Seoses firma kiire arengu ja töömahu kasvuga, pakume palju tööd ja head tasu kohusetundlikele taksojuhtidele. Raadioväljakutsed kindlustatud 24 h ööpäevas. Parimatele taksojuhtidele pakume ka auto väljaostu võimalust. Aitame nõu ja jõuga taksotööks vajalike paberite hankimisel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
21. detsember 2006
Brutopalk:
Alates 5000 kuni 15000 EEK kuus