Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70042

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Konteinerite vedu ja tühjendamine vastavalt graafikule

Ootused kandidaadile

Kesk- või keskeriharidus
C kategooria autojuhiluba
Autosõiduoskus ja liikluseeskirjade tundmine
Väga hea suhtlemisoskus
Võime teha füüsilist tööd
Distsiplineeritus ja püsivus
Karske eluviis
Kasuks tuleb ametikoolituse ja ARD-koolituse läbimine ning E-kategooria juhiload

Võimalust panna oma oskused proovile edukas ja arenevas valdkonnas
Kaasaegset töökeskkonda ja meeldivaid töökaaslasi
Erinevaid täiendkoolitusi

Tööpakkumise number
#70042
Autojuht