Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #432741

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jäätmekonteinerite tühjendamine vastavalt töögraafikule.
Tööpiirkond asub Tallinnas ja Harjumaal

Ootused kandidaadile

C ja E - kategooria autojuhiluba
veoautojuhi kutsetunnistus
eelnev töökogemus veoautojuhina
eesti keele oskus suhtlustasandil
distsiplineeritus ja püsivus

Ettevõte pakub

Stabiilset töösuhet
Puhkust 35 kalendripäeva
Tulemustest sõltuvat töötasu

Tööpakkumise number
#432741

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. august 2016
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2016

Ragn-Sells on üks suuremaid jäätmekäitlusega tegelevatest ettevõtetest Skandinaavias, mille peakontor asub Stockholmis. Eestis on firma tegutsenud alates 1992.a. Nende tegevusaastate jooksul on Ragn-Sells arenenud Eesti üheks suurimaks jäätmekäitlusfirmaks, kellel on üle-eestiline teenindusvõrk.

Vaata rohkem

Autojuht