Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198478

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Politsei- ja Piirivalveameti ja Põhja Prefektuuri struktuuriüksustele transporditeenuse osutamine;
  • Politsei- ja Piirivalveameti ja Põhja Prefektuuri struktuuriüksuste vahelise kauba- ja postiveo teostamine;
  • sõidukite tehnilise seisukorra hindamine ja vajadusel sõidukite toimetamine remondikohta;
  • järelvalve transpordivahendite kasutamise üle.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus;
  • soovitavalt töökogemus autojuhina (sõidukijuhtimise kogemus vähemalt 5 aastat);
  • nõutav B, C ja D-kategooriate juhtimisõigus.

Kasuks tuleb:
  • korrektne välimus, viisakus, hea suhtlemisoskus, abivalmidus ja paindlikkus tööülesannete täitmisel.

  • stabiilset töökeskkonda Eesti ühes suurimas avaliku sektori organisatsioonis;
  • head töökollektiivi.

Lisainfo

Antud ametikoht kuulub Politsei- ja Piirivalveameti logistikabüroo majandushalduskeskuse Põhja majandushaldusteenistuse koosseisu.

Elulookirjeldust kandideerimaks autojuhi ametikohale ootame hiljemalt 13. juuniks 2010 CV Keskuse kaudu või paberkandjal aadressil:
Politsei- ja Piirivalveamet
Personalibüroo värbamistalitus
Pärnu mnt. 139
15060 Tallinn

Täiendav informatsioon:
Ametikoha sisuliste küsimuste korral Urmas Ait, telefon: 612 4377; urmas.ait[ät]politsei.ee.
Kandideerimist puudutavate küsimuste korral Anneli Villemson, telefon: 612 3450; anneli.villemson[ät]politsei.ee.

Tööpakkumise number
#198478
Autojuht