Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #152858

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vaipade, pesu ja muu riiete laialivedu põhiliselt Tallinnas, vahel harva lähiümbrus. Teenindada tuleb kohvikuid, hotelle.
Auto on MB Sprinter kaubiku tüüp.

Ootused kandidaadile

Kogemus autojuhina vähemalt 2 a;
Kohusetundlikkus;
Korrektsus;
Teenindusvalmidus:
Eesti ja vene keel suhtlustasemel:
B-kategooria juhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd;
Tööaeg liikuv, e-r kas 7.00-16.00 või 8.00-17.00.

Lisainfo

Pakutav töötasu (neto): 55 kr/h.

Tööpakkumise number
#152858

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
21. mai 2008

Personalipunkt Extra OÜ on personali rendi ja -vahendusega tegelev ettevõte.
Personalipunkt Extra OÜ kliendiks on Richmar OÜ (Ecoclean keemiline puhastus). Ecoclean on rõivaste keemilise puhastuse ja pesemise teenuse osutamisega tegelev ettevõte. Lisaks riiete keemilisele puhastusele ja pesemisele, puhastavad ka nahast valmistatud rõivaid. Pearõhu oma senises tegevuses on ettevõte suunanud esemete puhastuse kvaliteedi hoidmisele ja parandamisele.

Vaata rohkem

Autojuht