Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #539785

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seosed töömahu kasvuga, otsib MK Veod OÜ oma meeskonda uut kolleegi. Sinu peamiseks ülesanneteks on:
* Toidukaupade vedu Tallinnas ja Harjumaal. Kliendid on kontorid, toitlustusettevõtted, koolid.
* Kauba toimetamine kliendile koos peale- ja mahalaadimisega
* Kliendiga sõbralik ja professionaalne suhtlemine

Ootused kandidaadile

* B kategooria olemasolu
* Hea sõidu- ja suhtlemisoskus
* Hea füüsiline vorm
* Täpsus, korrektsus, ausus ja kiirus

Ettevõte pakub

* Huvitavad ja mitmekülgset tööd
* Pikaajalist tööd stabiilses ettevõttes
* Sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi
* Võimalus autoga kodus käia
* Konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#539785

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
10. september 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Autojuht