Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60192

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kauba transport klientidele Tallinna piires

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus
B-kategooria juhiload ning vähemalt 2-aastane auto juhtimise kogemus
Tallinna linna hea tundmine
Ausus
Korrektsus
Füüsiline vastupidavus
Pingetaluvus

Kasuks tuleb:

C-kategooria juhiload
Elementaarsed teadmised auto varuosadest
Arvuti kasutamise oskus

  • Häid töötingimusi kiirelt arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • Koolitust ja arenguvõimalusi
  • Töötulemustest sõltuvat palka

Tööpakkumise number
#60192
Autojuht