Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69492

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide kõrgel tasemel teenindamine nii sise- kui rahvusvahelistel tellimusvedudel sõiduautoga või väikebussiga

Ootused kandidaadile

  • B-kategooria juhiload
  • väga hea sõidu- ja suhtlemisoskus
  • väga hea eesti keele oskus, võõrkeele oskus suhtlustasandil
  • positiivne ellusuhtumine
  • tasakaalukus ja avatus
  • hea pingetaluvus

Kasuks tulevad:
  • eelnev töökogemus bussijuhina/sõiduautojuhina tellimusvedudel või klienditeenindajana
  • tehnilised teadmised

Ettevõte pakub

  • stabiilset ja püsivat tööd
  • töötasu alates 10 000 krooni kuus (bruto)
  • tulemustele vastavat motivatsioonisüsteemi

Tööpakkumise number
#69492
Autojuht