Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69115

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Fazer Eesti AS/ Amica otsib SUVEHOOAJAKS oma meeskonda toredat autojuhti. Peamised tööülesanded on:
- kauba transport klientidele vastavalt kaubaringidele Eesti piires,
- sihtkohta toimetatava kauba sõidukile peale- ja mahalaadimine,
- klientidega teenindusvalmis ja viisakas suhtlemine, vajadusel sularahas arveldamine

Ootused kandidaadile

- B ja C- kategooria juhiluba ja autosõidu kogemus,
- hea eesti ja soovitavalt vene keele oskus,
- Tallinna linna tundmine,
- täpsus, ausus, korrektsus, viisakus, töötahe

Ettevõte pakub

- vaheldusrikast hooajatööd suures, arenevas ettevõttes,
- ettevõttesiseseid soodustusi,
- konkurentsivõimelist töötasu,
- meeldivat kollektiivi ja kaasaegseid töötingimusi

Lisainfo

Võimalik töötada nii vahetustega kui 5- päevase töönädalaga. Graafikud vastavalt sõidetavatele ringidele. Tööpäeva algus: 6.00 kuni 7.00, sõltuvalt graafikust. Tööpäeva lõpp: 14.00 kuni 20.00, sõltub graafikust.

Tööpakkumise number
#69115

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 50 €/tunnis
Kuulutus aegub:
19. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
5. juuni 2006

Fazer Eesti AS on asutatud 1993.a. ning kuulub rahvusvahelise kontserni OY Karl Fazer AB koosseisu. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda toitlustusteenust, pagaritooteid ja maiustusi, mis pakuvad kliendile lisaväärtust maitseelamuse, värskuse, tervislikkuse ja kõrgetasemelise teeninduse näol. Fazeri tegevusalade hulka kuulub kolm tegevusala: Fazer Amica, Fazer Pagarid ja Candyking.

Vaata rohkem

Autojuht