Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177417

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõttele vajalike vedude tegemine Tallinnas, Harjumaal ja Põhja- Eestis ning komandeeringud Lääne- ja Kesk- Eestis
Asjaajamisega seotud toimingud

Ootused kandidaadile

Tallinna, Harjumaa ja Põhja- Eesti väga hea tundmine
Nõutavad B kategooria load
Kohusetundlikkus ja täpsus
Hea pingetaluvus
Eesti keele oskus

Ettevõte pakub

Töö tegemiseks transpordivahendit (sõiduauto)
Palka 6000.- krooni kuus (bruto)
Meeldivat kollektiivi

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev töökogemus autojuhina
Tööleping on tähtajaline (kuni 31. august 2009)

Tööpakkumise number
#177417
Autojuht