Värsked tööpakkumised

Autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 423596

Tööpakkumise number

423596

Töö kirjeldus

Oled töökas, kohusetundlik, aus ja suhtud oma töösse austusega?
Sulle meeldib inimestega suhelda ja autoga sõita?

Pakume võimalust töötada kiirelt arenevas ettevõttes, kus saate sõltuvalt Teie enda panusest teenida märkimisväärset palka ja olla sealjuures ise täielikult oma aja peremees ning tööd teha just Teile sobival ajal.
Lisaks vabale töögraafikule pakume Teile mitmeid võimalusi end ettevõttesiseselt tõestada ja arendada.

Tööülesandeks on sõiduteenuse osutamine, mis tähendab klientide kiiret ning eeskujuliku teenindusega sihtpunkti sõidutamist.

Suurem osa pargist, millega kliente teenindatakse, koosneb litsentseeritud rendiautodest (autod omavad seadusega nõutud Juhuvedude tegevusluba), see tähendab sõidukitest, millel puuduvad taksotunnused (plafoon, kaubamärgi logod, hinnakiri), kuid mis võivad osutada sõiduteenust.

Autopark koosneb peamiselt kuni 6a vanustest sõidukitest:
Škoda Superb
Škoda Octavia
VW Passat
Mercedes-Benz E-Klass

Nõudmised kandidaadile

Keda ootame kandideerima?
Me ei pea kõige tähtsamaks eelteadmisi ja kogemusi vaid suhtumist ja kiiret õppimisvõimet. Sobilik kandidaat eristub eelkõige hea auto tunnetusega ning hea linnatundmise oskusega. Teda iseloomustab kiire probleemide lahendamise oskus ja soov igas olukorras kliendile parimat teenust pakkuda.

Mida nõuame kandidaadilt?

  • Vähemalt 2-aastane autojuhtimise kogemus (sealjuures läbitud B-kat. lõppastmekoolitus) ja korrektne käitumine liikluses
  • Hea linna tundmine, mis tagab klientide kiire ja turvalise sihtpunkti sõidutamise
  • Oskus ja soov olla meeldiv teenindaja ja pakkuda alati kliendile parimat teenust
  • Hea eesti keel
  • Kasuks tuleb:
  • Võõrkeelte valdamine

Ettevõte pakub

Miks kandideerida meile? Sest pakume:

  • Võimalus teha tööd litsentseeritud rendiautoga (sõiduk, millel puuduvad taksotunnused nagu plafoon, kaubamärgi logod, hinnakiri)
  • Meeldivat ja abivalmit töökollektiivi
  • Võimalust areneda ettevõttesiseselt
  • Võimalust olla ise oma aja peremees ja töötada endale sobival ajal
  • Alati töökorras ja hooldatud sõidukit
  • Dispetšeri teenust
  • Töötaja sõbralikke töötingimusi
  • Tööks vajalike taksoseadmete koolitust
  • Teenida tasu vastavalt töötulemustele

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
14. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
16. mai 2016

DRiVR on värskelt turule tulemas uus sõiduteenust vahendav platvorm mis koosneb kliendile mugavast tellimisvõimalusest kas läbi APPi, veebi või siis helistades. Siiani oleme tegutsenud SAKSA TAKSO kaubamärgi all taksoteenuse ning juhiga autorendi teenuse pakkujana. Meie eesmärk on pakkuda kliendile parimat teenust, seega otsime oma meeskonda korralike autojuhte kes on meeldivad klienditeenindajad.