Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #48589

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Betoonisegu transport kliendini betoonimikseri ja –pumbaga
  • Toodangu kvaliteedi ja kvantiteedi eest vastutamine transpordi ajal
  • Auto igapäevane ning erakorraline hooldamine ja remont

Ootused kandidaadile

  • Autojuhilubade C ja/või E kategooria olemasolu
  • Töökogemus
  • Eesti ja vene keele oskus
  • Suhtlemisoskus
  • Müügidokumentide tundmine
  • Üldteadmised töökaitsest, ohutus- ja tuleohutustehnikast
  • Keskharidus

Ettevõte pakub

Palka vastavalt töötulemustele
Vajadusel koolitust
Töö jaoks sobivat riietust, vahendeid ja tööriistu

Tööpakkumise number
#48589

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. august 2005
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2005

Betoneks AS on alates 1961. aastast tegutsev ettevõte, kelle tegevusvaldkonnaks on ehitusmaterjalide tootmine (vt. www.betoneks.ee)

Vaata rohkem

Autojuht