Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #674848

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- veoauto juhtimine;

- kauba õigeaegne ja kadudeta kohaletoimetamine;

- koormate peale- ja mahalaadimine;

- veose dokumentatsiooni korrekte täitmine.

Ootused kandidaadile

- aus ja kohusetundlik;

- hea eesti, suhtlustasandil soome või inglise keele oskus;

- varasem töökogemus veoautojuhina (soovituslik);

- valmidus töötada graafiku alusel 4 nädalat tööl ja 2 nädalat kodus;

- elementaarne tahvelarvuti kasutusoskus;

- meeskonna tunne on sinu jaoks oluline.

Ettevõte pakub

- stabiilset töökohta arenevas ettevõttes;

- täistööaega ja tähtajatut töölepingut;

- tööd paindliku graafiku alusel;

- koolitused ja väljaõpe ettevõtte poolt;

- vahetused toimuvad ettevõtte kulul (ettevõtte poolt auto ja laevapiletid);

- boonussüsteemiga töötasu.

Lisainfo

Kui Sul tekkis lisaküsimusi, võta julgelt ühendust meiega (aurelicom(at)aurelicom.ee / +372 505 88 91).

Tööpakkumise number
#674848

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
12. november 2020

Aurelicom OÜ tegeleb maanteetranspordiga Skandinaavia maades. Ettevõtte on tegutsenud alates 2009 aastast ning tänaseks kuulub meeskonda 20 inimest.

Vaata rohkem

Autojuht