Värsked tööpakkumised

Autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 127029

Tööpakkumise number

127029

Töö kirjeldus

Kauplustele jt klientidele taimede (toalilled, istikud) jm kauba kohaletoimetamine. Kaupade komplekteerimine, peale- ja mahalaadimine, mitmesugused lao- ja erinevad hooajalised tööd. Suhtlemine klientidega, võimalusel ka kaupade müük ja pakkumine.

Nõudmised kandidaadile

• B-kategooria autojuhiload
• Valmisolek läbida C-kat juhilubade kursused
• Füüsilise koormuse taluvus
• Ausus ja kohusetundlikkus
• Kiirus ja täpsus
• Valmidus meeskonnatööks
• Vastutustunne
• Eesti keele oskus

Kasuks tuleb:

• C-kategooria juhilubade olemasolu
• Laaduri-tõstukijuhi tunnistus
• Teadmised ja/või kogemused aiandusest
• Müügikogemused
• Vene keele oskus

Ettevõte pakub

Cerese näol leiad:

• suurepärase töökeskkonna Tallinna külje all looduslikult kaunis kohas
• teotahtelise ja sõbraliku meeskonna
• huvitavat tööd kaasaegses arenevas firmas
• palka koos tulemustasuga
• suure arengupotentsiaaliga ja huvitavaid väljakutseid pakkuva aiandusfirma

Lisainfo

Ceres Grupp on mitmekülgse tegevusega, 15-aastase kogemusega Eesti iluaiandus- ja maastikukujundusettevõte, kus on laia sortimendiga tunnustatud puukool, suured istikumüügiplatsid ja aasta läbi mitmekülgne toalillevalik, aianduslikke täislahendusi ja kogu perele suurepärast vabaaja veetmise võimalust pakkuv aianduskeskus, lõike-, poti- ja püsilillede tootmisega tegelev taimekasvatusüksus ning professionaalne haljastuse meeskond. 2006.a käive oli üle 30 miljoni krooni.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2007

Aiakaupade, istikute ja toalillede jae- ja hulgimüük, aiakujundus, haljastusprojektid, lillekasvatus, puukool.