Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127029

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauplustele jt klientidele taimede (toalilled, istikud) jm kauba kohaletoimetamine. Kaupade komplekteerimine, peale- ja mahalaadimine, mitmesugused lao- ja erinevad hooajalised tööd. Suhtlemine klientidega, võimalusel ka kaupade müük ja pakkumine.

Ootused kandidaadile

  • B-kategooria autojuhiload
  • Valmisolek läbida C-kat juhilubade kursused
  • Füüsilise koormuse taluvus
  • Ausus ja kohusetundlikkus
  • Kiirus ja täpsus
  • Valmidus meeskonnatööks
  • Vastutustunne
  • Eesti keele oskus

Kasuks tuleb:

  • C-kategooria juhilubade olemasolu
  • Laaduri-tõstukijuhi tunnistus
  • Teadmised ja/või kogemused aiandusest
  • Müügikogemused
  • Vene keele oskus

Ettevõte pakub

Cerese näol leiad:

  • suurepärase töökeskkonna Tallinna külje all looduslikult kaunis kohas
  • teotahtelise ja sõbraliku meeskonna
  • huvitavat tööd kaasaegses arenevas firmas
  • palka koos tulemustasuga
  • suure arengupotentsiaaliga ja huvitavaid väljakutseid pakkuva aiandusfirma

Lisainfo

Ceres Grupp on mitmekülgse tegevusega, 15-aastase kogemusega Eesti iluaiandus- ja maastikukujundusettevõte, kus on laia sortimendiga tunnustatud puukool, suured istikumüügiplatsid ja aasta läbi mitmekülgne toalillevalik, aianduslikke täislahendusi ja kogu perele suurepärast vabaaja veetmise võimalust pakkuv aianduskeskus, lõike-, poti- ja püsilillede tootmisega tegelev taimekasvatusüksus ning professionaalne haljastuse meeskond. 2006.a käive oli üle 30 miljoni krooni.

Tööpakkumise number
#127029
Autojuht