Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194838

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajatakse autojuht-ekspediitorit Eesti sisesele tööle..Tööpäeva algus kell 5.30.Kauplustele kauba laialivedu,umbes 20-25 kohta päevas

Ootused kandidaadile

Vajalik C-kategooria,juhitunnistus, autojuhi kutsetunnistus,tervisetõend. Kasuks tuleb hea füüsiline vorm ja varasem töökogemus.Soovitav elukoht Tallinn.

Ettevõte pakub

Pidevat tööd

Tööpakkumise number
#194838

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 10000 - 12000 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2010

Transporditeenust osutav firma,mis on Eesti turul tegutsenud juba kaksteist aastat

Vaata rohkem

Autojuht