Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #802756

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Soome
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd ausale ja kohusetundlikule CE kategooria autojuhile

  • kaubavedude teostamine Eesti – Soome vahel
  • töö algus ja lõpp Tallinnas
  • saatelehtede ning muu dokumentatsiooni täitmine

Ootused kandidaadile

  • CE-kategooria juhiluba

  • Autojuhi pädevustunnistus (kood 95)

  • Autojuhi digikaart

  • Inglise keele oskus algtasemel

  • Varasem töökogemus veoautojuhina (soovituslik)

Ettevõte pakub

  • Pikaajalist ja stabiilset töösuhet

  • Kaasaegset masinaparki

  • Korrektselt tehtud töö eest väärilist tasu alati õigel ajal

Tööpakkumise number
#802756
Autojuht