Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #391291

Autojuht Soome

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd asjalikule autojuhile, kellel on CE kategooria autojuhiload või BC kategooria autojuhiload.

Töö sisaldab nii ÖÖTÖÖD kui ka PÄEVATÖÖD.
Töö on graafiku alusel, 2 nädalat tööl ja nädal vaba või 4 nädalat tööl ning 2 nädalat vaba.

Tööle asumise aeg ASAP.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame KINDLASTI soome keele oskust suhtlustasandil, ADR-i digikaardi ja kutsetunnistuse olemasolu, lojaalsust, kohusetundlikkust, ausust, füüsilise koormuse taluvust ja karskeid eluviise!

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist palka
Stabiilset tööd
Korralikke töövahendeid
Sõbralikku ja toetavat töökollektiivi
Pikaajalist töösuhet
Elamist ettevõtte poolt

Lisainfo

Kasuks tuleb isikliku sõiduauto olemasolu.
Küsimuste korral kirjutage arspecialou(at)gmail.com või helistada ÕHTUTI alates 19.00.

Tööpakkumise number
#391291

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. august 2015
Kuulutus sisestati:
10. august 2015

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem