Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800733

Autojuht rahvusvahelistele vedudele

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

OÜ Oskari Veod otsib oma kollektiivi rahvusvaheliste vedude autojuhti Eesti, Taani ja Põhja Saksamaa suunale.

Oled sobiv kandidaat, kui oled kohusetundlik / omad C,E kategooria juhilube / oskad inglise ja eesti keelt vähemalt suhtlustasandil. Kõik muud keelded tulevad antud ametikohal kasuks.

Ootused kandidaadile

Ettevõtte nõudmised:

* Vähemalt inglise ja eestikeele oskus suhtlustasandil
* Hea pingetaluvus
* C,E kategooria juhiload

*Kasuks tuleb ADR paberite olemasolu

* Konkurentsivõimelist ja tulemustele orienteeritud palka ( ca 1700€ neto ). Palk sõltub töötaja töötahtest ja kogunevatest tööpäevadest.

Lisainfo

Ettevõtte autod sõidavad regulaarselt Eesti - Taani , Eesti - Saksa/Belgia/Holland suundadel.
Poola vältimiseks kasutame Saksamaale minekuks laevasid, mis väljuvad Leedust. Kandidaat peab arvestama iganädalaselt vähemalt 2 laevasõiduga, mille pikkus on vastavalt ilmastikuoludele 20 - 26h.
Kõik meie autod on varustatud GPS-idega,et logistikud saaks juhte hädas paremini aidata.
Kõikidele autodele paigaldatud automaatsed Saksa teemaksu lugejad, et vältida üleliigseid ajakulutusi.

Tööpakkumise number
#800733