Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199494

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • AS Eesti Posti klientide teenindamine
  • posti sorteerimine Põlva postkontoris ning autoga laialivedu
  • tööaeg graafiku alusel

Nõudmised kandidaadile

  • B; C-kat juhiload
  • eesti- ja vene keele valdamine suhtlemistasandil
  • vähemalt keskharidus
  • valmisolek pingeliseks tööks

Ettevõte pakub

  • kindlat tööd stabiilses ettevõttes
  • sõbralikku kollektiivi
  • sotsiaalseid tagatisi
  • sportimisvõimalusi

Lisainfo

Töökoht on määratud tähtajaga.

Tööpakkumise number
#199494

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: 7560 - 8400 €/kuus
Kuulutus aegub:
18. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
10. juuni 2010

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed

Vaata rohkem

You are applying to:
Autojuht