Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #212979

Autojuht-pizzavedaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on toidukaupade laialivedu Tartu linna ja maakonna piires
Klientide teenindamine vastavalt tellimustele
Töö vahetustega

Ootused kandidaadile

Eeldame kohusetundlikust,head sõiduoskust (C kat. juhiluba) ja Tartu linna tundmist.
Vanust üle 25 eluaasta
Vähemalt 3 aastast eelnevat töökogemust

Ettevõte pakub

Firmasiseseid ühisüritusi
Konkurentsivõimelist töötasu
Meeldivaid töökaaslasi

Tööpakkumise number
#212979

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
23. november 2010

Reinu Toidukaubad OÜ on toidukaupade tootmisega tegelev ettevõte. Tegevuse algus 1997.a. Ettevõtte põhitooted on kulinaariatooted, pizzad, valmistoidud, kaugtoitlustamine ja pizza kojuvedu.

Vaata rohkem