Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #515617

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Graniidikeskus OÜ otsib oma kollektiivi CE-kategooria autojuhti. Eestisisene puistematerjalide vedu kallur-poolhaagisega, vajalike veodokumentide korrektne täitmine. Autojuht vastutab auto seisukorra ja puhtuse eest.
Otsime autojuhte Pärnumaale ja Järvamaale.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui oled kohusetundlik, hea pingetaluvusega, korrektne ja omad C,E kategooria juhilube.
Kasuks tuleb eelnev kogemus autojuhina.
Vajalik digitaalse sõidumeeriku kaart ja kehtiv autojuhi kutsetunnistus.

Konkurentsivõimelist sissetulekut ja selle õigeaegset laekumist Teie pangakontole, sõbralikku ja toetavat meeskonda, püsivat tööd.

Tööpakkumise number
#515617

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2018

CVKeskus.ee klient

Graniitkillustiku import ja transport

Vaata rohkem

Autojuht