Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #119988

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõttele vajalike vedude tegemine Pärnus ja Pärnu maakonnas
Asjaajamisega seotud toimingud

Ootused kandidaadile

FIE staatus
Isikliku auto olemasolu
Pärnu linna ja Pärnumaa hea tundmine
Vähemalt 2-aastane B-kategooria sõidukogemus
Karsked eluviisid
Täpsus ja korrektsus

Ettevõte pakub

Toetavat ja aktiivset kollektiivi
Tunnitasu 45.- + kütuse kompensatsioon (läbirääkimiste võimalus)

Tööpakkumise number
#119988

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
27. august 2007
Kuulutus sisestati:
17. august 2007

Ekspresskataloogid AS on oma eesmärgiks seadnud kõikehõlmava infoteenuse pakkumise. Lisaks telefoniraamatule "Eesti Ettevõtted" on telefoninumbreid võimalik kiiresti ja mugavalt leida meie internetikeskkonnast www.ee.ee ja 1184 Numbriinfost.

Vaata rohkem

Autojuht