https://www.cvkeskus.ee/200231

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200231

Autojuht

CVKeskus.ee klient
kogu Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kuorma-auton kuljettaja + kauvinkoneen kuljettaja + maanrakentaja saa heti paikan. Lisäsi hyvä jos on 2-3 kaveria tekemään maanrakennustyötä.


Ootused kandidaadile

Kokemusta kaivinkoneen ja bobcat - koneen ajosta


Ettevõte pakub

Paljon työtä ja hyvää palkkaa.

Asuminen on ilmainen!!!


Tööpakkumise number
#200231
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Autojuht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!