https://www.cvkeskus.ee/67278

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67278

Autojuht-ohtlike jäätmete käitleja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jäätmekäitlusega tegelev, kiiresti arenev ettevõte vajab E-kategooria autojuhti-ohtlike jäätmete käitlejat.


Ootused kandidaadile

Valmisolek meeskonnatööks, töötahe ja rõõmus meel. Vajalik keskharidus, kasuks tuleb tehnika tundmine.


Ettevõte pakub

Mõnusat tööd meeldivas meeskonnas. Konkurentsivõimelist palka, lisa-ja tulemustasu.


Tööpakkumise number
#67278
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Autojuht-ohtlike jäätmete käitleja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!