Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139541

Autojuht MB + Hiab tõstuk

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

2008.a kevadel tööd alustav kunstmuru paigaldamise team vajab oma seltskonda kogemustega veoauto - Hiab tõstuki juhte. Auto on valmis Saksamaal esimesele objektile sõitmiseks. Tipptasemel seadmetega saate tänapäevase koolituse. Meie partneriteks on maailma suurimad muru tootjad. Muru paigaldus koosneb hulgast lihtsatest tööprotsessidest mis vahelduvad ja töö ei muutu kunagi rutiinseks. Töö omapäraks on aktiivne elu ratastel aga samas ka pikk puhkus soojas kliimas. Autojuhi põhitöö on murupaigaldusseadmete transport ühelt objektilt teisele ja masinate täitmine täitematerjalidega s.o. liiv ja kumm.

Ootused kandidaadile

Eluterve mõtlemine ja team-i liikmetega arvestamine on hädavajalik. Kõik muu on õpitav kui asja vastu on huvi. Ei tasu üritada kui on olnud probleeme alkoholi või õigeaegse ärkamisega. Arvestada tuleb pikemate perioodiliste eemalviibimistega kodust - 2-6 nädala järel 1-2 nädalat puhkust suvehooajal.

Arenguvõimalust vastavalt võimetele sõltumata haridusest. Tasustamist vastavalt tehtud tööle ja antud panusele. Töötamist uusima tehnikaga. Võimalust uue tehnika loomisel ise osaleda ja sellest lisatasu saada. Pikka talvepuhkust s.t. aktiivne tööperiood vaheldub 2-3 kuulise puhkusega talvekuudel.

Lisainfo

Töö tsüklid on pikemad kui 2 nädalat s.t. kodust ollakse ära korraga 2 või rohkem nädalat. Detsembrist märtsini on Euroopa osas puhkuseperiood kui valmistume uueks hooajaks või töötame osalise koormusega teisel pool ekvaatorit - näiteks Lõuna Aafrika Vabariigis vms. Suveperioodil on abitöölistena oodatud üliõpilased.

Tööpakkumise number
#139541

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 20000 - 50000 €/kuus
Kuulutus aegub:
29. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2008
Lisainfo palga kohta:
tükitöö arvestus team-i pealiku poolt

Advanced Sports Installations Ltd. tegeleb spordi inventari ja pinnakatete paigaldamisega Euroopas. Olulise osa moodustab kunstmuruväljakute paigaldamine. Paigaldusmeeskonnad töötavad eri piirkondades - UK, Skandinaavia, jne. Tööd iseloomustab reisimine, kiired asukoha vahetused, uusima tehnika kasutamine, pidev täiendõpe, team-i töö. Team-i suuruseks on optimaalselt 8 inimest - team-i pealik / masina operaator I/ operaatori abi/ lõikamise spetsialist/ abitööline// autojuht/ masina operaator II/ abitööline II - vajame inimesi kõigile ametikohtadele erinevates team-ides.

Vaata rohkem