Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #717729

Autojuht-masinajuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma Pärnu  osakonda autojuhti-masinajuhti. Põhilisteks tööülesanneteks on materjalide vedu ning teede ehitus-, remondi- ja hooldustööd vastavalt objektidele.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus

  • Vajalik CE- kategooria juhtimisõigus ning autojuhi ametikoolituse pädevustunnistus

  • Kasuks tuleb T- kategooria  juhtimisõiguse olemasolu

  • Kohusetundlikkus, kiire õppimisvõime, korrektsus, kõrge pingetaluvus ja hoolikas ümberkäimine tehnikaga

  • Valmisolek töötada õhtusel ja öisel ajal

  • Valmisolek töötada üle Eesti vastavalt objektidele

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd

  • Kaasaegset masinaparki

  • Piirkonna konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

CV-le vajalik lisada juhtimisõigust tõendava dokumendi koopia

Tööpakkumise number
#717729