Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #696828

Autojuht-lukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Liikluskorraldusvahendite paigaldus-, hooldus-, remonttööd ja teekatte markeerimine. Tööpiirkonnaks Tallinn, Harjumaa.

Ootused kandidaadile

  • Head füüsilist vormi

  • Tehnilist taipu ja töötahet

  • B-kategooria juhiloa olemasolu

  • Head eesti keele oskust

  • Kohusetundlikkust ja tähtaegadest kinnipidamist

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja stabiilset tööd

  • Tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi

  • Meeldivat kollektiivi

  • Täistööajaga töökohta

  • Lisapuhkust

Tööpakkumise number
#696828