Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #687070

Autojuht - laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba komplekteerimine, koormate laadimine tõstukiga, kauba laialivedu klientidele Eestis, saatelehtede ja kauba kontroll, jooksvad laotööd.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on kohusetundlik ja täpne. Suudab teha füüsilist tööd. Peab lugu oma töövahenditest.
Omab C-kategooria juhiluba, kehtivat autojuhi kutsetunnistust ja digimeeriku kaarti.
Hea eesti keele oskus.

Ettevõte pakub

Väljaõpet
Puhkust 35 päeva
Tööriideid
Sporditoetust
Pauside ajal kohvi ja tee

Lisainfo

Tööaeg laos: E-N 7-16, R 7-13, autojuhi tööaeg sõltub ka kaubaringi pikkusest.

CV koos palgasooviga saata info(at)hoovelliist.ee

Tööpakkumise number
#687070

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. märts 2021
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2021

OÜ Eesti Höövelliist on asutatud 1993. aastal ja kuulub Rootsi ettevõttele Pomona-gruppen AB. Ettevõtte põhitegevusala on profiilliistude tootmine. Ettevõte asub Suure-Jaanis Viljandimaal. Töötajaid 230.

Vaata rohkem