Värsked tööpakkumised

Autojuht-laotöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 174381

Tööpakkumise number

174381

Töö kirjeldus

Pakume tööd autojuht-laotöötajale, kelle töö nõuab füüsilise koormuse taluvust kauba ladustamisel ning head autosõiduoskust.
Peamised tööülesanded:
• kauba transport
• kaupade vastuvõtt
• kaupade ladustamine
• kaupade väljastamine
• inventuurides osalemine
• laoruumide korrashoid

Nõudmised kandidaadile

• iseseisvus tööülesannete täitmisel
• autojuhilubade (B-kategooria) olemasolu ning sõidukogemus vähemalt 2 a.
• füüsilise koormuse taluvus
• eelnev töökogemus laos
• arvuti kasutamise oskus
• hea eesti keele oskus, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
• kohusetundlikkus, täpsus ja ausus

Ettevõte pakub

• tööd arenevas ettevõttes
• häid töötingimusi
• nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi
• omatöötajate soodustusi

Lisainfo

CV palume saata koos palgasooviga märksõnaga "autojuht-laotöötaja".

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. märts 2009
Kuulutus sisestati:
23. veebruar 2009

Meriton Hotels on hotellikett, kuhu kuuluvad Meriton Grand Hotel Tallinn, Meriton Old Town Hotel ja Villa Mary. 1.mai 2009. a avab uksed 301-toaline Meriton Conference & Spa Hotel (301 numbrituba, baar, kohvik ja 2 restorani, spaa- ja veekeskus, terviseklubi, 500-kohaline konverentsikeskus). Meriton Hotels pakub mitmesuguseid toitlustusvõimalusi. Otsime oma meeskonda professionaalseid, töökaid, positiivseid ja teotahtelisi inimesi. Kui oled valmis looma klientidele ja kolleegidele positiivseid elamusi, siis võta ühendust ja/või saada CV Meriton Hotels personaliosakonda.