Värsked tööpakkumised

Autojuht-laotöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 499979

Tööpakkumise number

499979

Töö kirjeldus

Kiiresti arenev tervisetoidu kohvikukett Mamo otsib enda meeskonda sõbralikku ja hakkajat AUTOJUHT-LAOTÖÖTAJAT.

Peamised tööülesanded (mida teostad koos teise vähemalt sama toreda inimesega):
- Kaupade vedu Mamo müügipunktide vahel
- Toidutellimuste kohalevedu klientidele
- Sõbralik suhtlemine kauba üleandmisel kliendiga, et mitte viia kohale vaid toit vaid ka rõõmus kogemus
- Ettevõttesiseste laodokumentide vormistamine.
-Osalemine laoinventuuride läbiviimisel.
- Kaupade tellimine, vastuvõtmine ja laost väljastamine vastavalt tellimuslehtedele.
- Lao korrashoid ja ladustamise süsteemi haldamine.

Töö on esmaspäevast reedeni, nädalavahetused ja riigipühad on alati vabad!
Tööaeg: 8:00-16:30 sh puhkeaeg 30 minutit
Töötasu: alates 4,5€ tunnis (bruto), kõik ületunnid arvestatakse ja tasutakse 3-kuu kokkuvõttes

Nõudmised kandidaadile

Ootame enda meeskonnaliikmelt kindlasti töötahet ning pealehakkamist. Ka kuldsed käed tulevad kasuks.
-Vähemalt B-kategooria autojuhitunnistus
-Kehtiv tervisetõend (toiduainete käsitlemine)
-Eesti keele oskus suhtlustasandil
-Elementaarne arvuti kasutamise oskus
-Kasuks tuleb eelnev töökogemus laos või kullerina, aga tahe ja pealehakkamine teevad puuduva kogemuse tasa :)

- Oleme vastutulelikud, positiivse ellusuhtumisega, mõistvad ning tegutsemisvalmis meeskond.
- Pakume oma meeskonnale sportimise võimalusi, toredaid tööüritusi ja nooruslikku kollektiivi.
- Motiveerivat tööd, toredaid meeskonnakaaslasi ning arenemisvõimalust.

Elu on liiga lühike, et kolmandik magada, kolmandik tööl mööda saata ning ainult kolmandik elada. Ela ja tööta nii, et iga hetk oleks tähenduslik ja nauditav. :)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2017
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2017
Brutopalk:
Alates 4.5 EUR tunnis

Mamo on kiiresti arenev toidukett ning asub nüüdsest juba kolmes kohas: Liivalaia 14 (Swedbank peahoone), Valukoja 8 (Öpiku maja) ja Tornimäe 5 Ärikeskuses (Swissotelli kõrval).

Mamo ülesandeks on teha kiirustavale inimesele võimalikult lihtsaks ja vaevatuks täisväärtusliku toidu kättesaamine. Mamost leiab ainult kõige värskemat ja läbimõeldumat toitu nii kontoriinimene kui ka niisama puhkaja. Kõike saab ka kaasa osta! Lisaks pakub Mamo ka catering teenust.