Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #708496

Autojuht-laotöötaja (jun-aug)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume fikseeritud tööajaga tööd AGA gaaside ja keevitustarvikute autojuht-laotöötajale tööpiirkonnaga Tallinnas ja Harjumaal

NB! Töö on hooajaline puhkusel olijate asendamine jun-aug.

Ootused kandidaadile

Oled sobilik kandidaat, kui:
- hindad täpsust ja saad aru lihtsamatest tehnilistest asjadest
- oskad klientidega suhelda eesti ja vene keeles
- ei karda arvutil lihtsamaid programme kasutada
- töö eeldab head füüsilist vormi gaasiballoonide transportimisel
- vajalik B kategooria juhilubade olemasolu
- kasuks tuleb kaubikuga sõidukogemus

Ettevõte pakub

Liikuva iseloomuga tööd , tööpiirkonnaks Tallinn
Töö ülesanneteks kauba laialivedu ja kliendikülastused
Stabiilset tööd toimivas süsteemis
Konkurentsivõimelist töötasu
Sõbralikku ja abivalmis kollektiivi

Lisainfo

Tööaeg tööpäeviti kl. 8:00 - 16:00

Tööpakkumise number
#708496