Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #639850

Autojuht-laotööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 12. veebruar 2020
Kuulutus aegub:13. märts 2020

Töö kirjeldus

  • kaubavedu teostamine koos kauba peale-ja mahalaadimisega
  • kaupade vastuvõtmine,vastavuse kontrollimine saatelehega,paigutamine selleks ettenähtud
  • kohtadele
  • tellimuste komplekteerimine
  • laos oleva kauba ja üldise lao korrashoiu eest vastutamine

Ootused kandidaadile

  • B kategooria lubade olemasolu
  • eelnev töökogemus antud valdkonnas
  • hea sõidu- ja suhtlemisoskus
  • hea füüsiline vorm ning vastupidavus laos töötamiseks
  • täpsus, korrektsus, ausus, kiirus, ja kohusetundlikus
  • vene keele oskus suhtlustasandi

Ettevõte pakub

  • sõbralikku ja asjatundlikku meeskonda
  • pikajalist ja stabiilset töösuhet
  • võimalus areneda ettevõtte siseselt
  • kindlat töötasu

Lisainfo

Töö graafiku alusel, sh nädalavahetusel ja mõnikord ka riigipühade ajal
Töö tüüp: täistööaeg graafiku alusel, palgatöötaja
Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatitega
e-mail: personal(at)nsking.ee
Tööaeg Täistööaeg
Asukoht Tallinn
Tööle asumise aeg: kokkuleppel

Tööpakkumise number
#639850

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. märts 2020
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2020

Firma „NS King“ loodi 1994.aastal ja see on üks Eesti jalanõude ja
aksessuaaride turuliidritest, mis põhineb Eesti kapitalil. Aastatega on
ettevõte laiendanud oma kaupluste ketti Eesti, Läti, Leedu ja ka
Valgevene turul.

Vaata rohkem