Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #527063

Autojuht- laotööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kaubavedude teostamine Eesti siseselt;
laos kaupade pealelaadimine ja sihtkohas mahalaadimine;
laotöö.

Ootused kandidaadile

C- kategooria juhilubade olemasolu;
hea füüsiline vorm;
korrektsus, kohusetundlikkus ja ausus;
valmisolek meeskonna- ja iseseisvaks tööks.

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskonda;
stabiilset töösuhet;
toetavat meeskonda.

Lisainfo

Töökoht asub Saku vallas Tänassilma Tehnopargis.

Tööpakkumise number
#527063

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 7 €/tunnis
Kuulutus aegub:
2. mai 2018
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2018

Evelekt AS on mööbli ja sisustuskaupade maaletoomise, hulgi- ning jaemüügiga tegelev ettevõtete grupp. Home4you kaubamärgi all on välja arendatud 8 kauplusest koosnev jaekaubanduskett Eestis. Meie hulgimüügi üksuse suuremateks klientideks on Eesti juhtivad ehitus- ja sisustuskaupluste ketid, samuti edasimüüjad Lätis, Leedus, Venemaal,Ukrainas ja Valgevenes. Meie eesmärgiks on rikastada sisustuskaupade turgu ja pakkuda võimalust kõigile unikaalse interjööri loomiseks nii kodus kui tööl.

Vaata rohkem