Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673048

Autojuht-kuller

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kulleri tööülesanneteks on pakkide vedu era -ja äriklientidele Lõuna-Eestis.

Ootused kandidaadile

  • B- kat. juhiloa olemasolu.

  • Avatud ja viisakas suhtlemis oskus klientidega.

  • Suudab olla iseseisev ja positiivse ellu suhtumisega.

  • Eesti keele oskus.

  • Oskab kasutada nutiseadmeid.

Ettevõte pakub

  • Korraliku lisavarustusega tööautot.

  • Viisakat vormiriietust.

  • Kindlat sissetulekut.

  • Sõbralikku toetavat meeskonda.

  • Osalist tööaega.

Tööpakkumise number
#673048

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. november 2020
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Peresõbralik tööandja

Jätkusuutliku Ettevõtluse Indeks

Juhtiva standard- ja ekspress-pakiveoteenuse pakkujana tagab DPD igapäevaselt tuhandete klientide rahulolu. DPD moodustab rahvusvahelise võrgustiku, kuid on ekspert ka kohalikel turgudel.

DPD meeskonda iseloomustab omavaheline usaldus, ühtehoidvus ja hea huumorimeel – just need omadused võimaldavad meil ühiselt saavutada kõiki ambitsioonikaid eesmärke, mida me ettevõttena omale seame.

Tööandjana väärtustame DPD Eesti iseseisvaid ja vastutusvõimelisi töötajaid, kellele meeldib pidevalt muutuv ja tempokas keskkond. Kõik meie töötajad esindavad meie põhiväärtust ehk „Teeme ära!“ suhtumist.

DPD on tööandja, kelle jaoks on oluline pakutava teenuse kvaliteet, klientide ja töötajate rahulolu. Saavutame kõike seda ja enamgi veel, tegutsedes ühtse meeskonnana ühise eesmärgi nimel.

Vaata rohkem