Autojuht-kuller
Tööpakkumise number #706558

WiseTrans OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Toidukaupade vedu Tallinnas ja Harjumaal

Kauba laadimine veovahendisse

Kauba laiali vedu õigeaegselt ja korrektselt

Suhtlemine logistikutega

Ootused kandidaadile

Kulleri töö kogemus

Pädev, kiire ning mitte hajameelne oma töös

Kaubiku juhtimise kogemus

Kellaaegadest kinnipidaja

Suhtub heaperemehelikult tema kätte usaldatud veovahendisse

Hea füüsiline vastupidavus

Kiire ja korrektse töö eest väärilist tasu, mida rohkem tellimusi teed seda rohkem teenid, võimalus kiirel ja hakkajal kulleril teenida üle Eesti keskmist töötasu

Tööriideid

Liikuvat ja vaheldusrikast tööd

Toetavaid kolleege

Koolitame ja õpetame kullerid välja

Tööpakkumise number
#706558