Autojuht-kuller
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #625937

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd B-kategooria autojuhile, kes toimetab äriklientidele restoranitoite.
Töövahenditeks on uus väikekaubik ja nutiseadmed.

Tööaeg graafiku alusel.

Ootused kandidaadile

- Positiivne ellusuhtumine
- Eesti keele oskus
- Keskharidus
- B-kategooria juhiload
- Pead lugu liikluskultuurist ja oskad oma töökoha (sõiduauto) eest heaperemehelikult hoolt kanda.

Oleme nooruslikud, vahetud ja paindlikud. Meil on uus masinapark. Ettevõtte kasvades pakume huvitavaid vabaaja veetmise võimalusi, soodustusi meie partnerrestoranidest ja lahedaid tegevusi meeskonnaga.
Meile on väga tähtis, et siin töötaksid inimesed, kes naudivad oma tööd ning teeme kõik selleks, et oleks hea!

Tööpakkumise number
#625937

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 700 - 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. november 2019
Kuulutus sisestati:
4. november 2019

Takeout on moodsaim toidutellimisplatvorm Eestis. Pakume äri ja tavaklientidele maitsvate roogade tellimist ja tarnet Tallinna parimatest restoranidest.

Vaata rohkem