https://www.cvkeskus.ee/692038

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #692038

Autojuht-kuller

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  •  Pakivedu
  • Veoste peale- ja mahalaadimine
  •  Veose paigutamine ja transpordikindluse tagamine
  •  Saadetiste heas korras üleandmine, vastuvõtmine ja ladustamine


Ootused kandidaadile

  • B-kategooria juhiluba
  •  Kiirus, täpsus, kohusetundlikkus, viisakus
  •  Hea suhtlemis- ja koostööoskus


Ettevõte pakub

  •  Töö tehniliselt korras kaubikuga


Tööpakkumise number
#692038
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Autojuht-kuller
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!