Värsked tööpakkumised

Autojuht-kuller

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 501115

Tööpakkumise number

501115

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonnaga liituma kohusetundlikku kullerit, kelle peamiseks ülesandeks on pesu transport klientide ja pesumaja vahel.
Tööaeg: ca. 7:30 - 14:30, täpsed kellaajad kokkuleppel.

Töö toimub graafiku alusel. Töökoormus ca. 100h kuus.

Kesklinna Pesumaja teenindab peamiselt Tallinna kesklinna majutusasutusi ja restorane - oleme puhas ja moodne pesumaja

Nõudmised kandidaadile

*B-kategooria juhiload
*kohusetundlikkus, organiseerimisvõime
*suhtlemisoskus
*eesti keele oskus

Kasuks tuleb:
*vene keele oskus algtasemel

Head kandidaati ootab ees töö arenevas kodumaises ettevõttes ning oma ala professionaalidest koosnev toetav meeskond. Pakume stabiilset töösuhet ja motiveerivat palgasüsteemi.

Lähemalt saate tutvuda meie tegemistega kodulehel www.kesklinnapesumaja.ee
LISAINFO JA KÜSIMUSED: info(at)kesklinnapesumaja.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2017
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2017
Brutopalk:
550 EUR kuus

Kesklinna Pesumaja on loodud Eesti kapitalil, mis keskendub kohalikule turule. Meie teenuste valik koosneb terviklikust tekstiilihooldusprogrammist – pesumajateenusest nii märgpesuna kui keemilise puhastusena; vaipade puhastusest; töörõivaste rendist ja kullerteenusest.