Värsked tööpakkumised

Autojuht-Kuller

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 618133

Tööpakkumise number

618133

Töö kirjeldus

Kliendi tellimuste kvaliteetne ja täpne teostamine;
Kaupade laadimine ( sh mööbli ) ja kohale toimetamine;
Kauba dokumentatsiooni haldamine;
Töövahendide vastutustundik hoidmine;
PS! Veod toimuvad suuremalt jaolt Tallinnas ja Harjumaal. Kiirvedudel vajalik sõita pealinnast välja Vabariigi piires.

Nõudmised kandidaadile

Vähemalt 2 aastat kogemust autojuhi või kulleri ametikohal;
B-kategooria juhiload;
Otsime töötajat, kes on täpne, aus ja meeskonnatööle orienteeritud;
Väga hea füüsiline vorm raskuste teisaldamiseks;
Eesti keele oskust väga heal tasemel.
Ei tohi olla eelnevalt kriminaalselt karistatud.

Stabiilset täiskohaga tööd. Sulle on oluline koostöö, kaasaegne töökeskkond ja väärtustad nädalavahetustel puhkamist!

...... siis võta meiega ühendust!

Sobiva kandidaadi leidmisel tööle asumise aeg poolte kokkuleppel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
11. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
12. september 2019
Brutopalk:
Alates 1100 EUR kuus

EKA Veod OÜ on väikeettevõte sõbraliku kollektiiviga. Pakume veoteenust Tallinnas ja Harjumaal ning kiirvedusid üle Eesti juba üle 17 aasta.