Tööpakkumise number #744319

Autojuht-kuller

Geta Grupp OÜ
Pärnu, Pärnumaa

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte laienemisega otsime oma toredasse meeskonda aktiivseid ning tublisid kullereid.
Töö sisuks on väikepakkide jaotus ja korjevedu Pärnumaa piires.

Ootused kandidaadile

  • omad B-kategooria juhilubasid
  • kuller võiks teada Pärnu suuremaid teid ja tänavaid
  • oled hea suhtleja, vastutustundlik ja koostööaldis
  • sul on Eesti keele oskus kõnes
  • teed oma tööd rõõmu ja pühendumisega.

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd
  • tööaega E-R
  • motiveerivat töötasu
  • korralike töövahendeid - uued garantiilised kaubikud.
  • häid töötingimusi ning tegusat ja toetavat meeskonda.
  • Tööriietus ettevõtte poolt

Tööpakkumise number
#744319