https://www.cvkeskus.ee/800605

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800605

Autojuht-kuller

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame tööle e-poe toidukulleri Harjumaal.

 


Ootused kandidaadile


  • B-kategooria juhiloa olemasolu ja vähemalt kaheaastast sõidukogemust

  • Viisakust ja korrektsust klientidega suhtlemisel

  • Head füüsilist vormi


Ettevõte pakub


  • Häid töötingimusi ja professionaalset ning toetavat meeskonda

  • Kindlat ja stabiilset sissetulekut

  • Paindlikku töögraafikut

  • Uued kaubikud


Tööpakkumise number
#800605
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Autojuht-kuller
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!