Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #529453

Autojuht, komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Toidu-kaubavedu klientidele Tallinna piires
  • Tööpäev algab kell 05.30 kauba laadimisega käsitsi kaubikule.
  • Esimene pool päevast toimub, kauba laiali vedu kaubikga umbes 15 kohta. Kus tuleb kaup mahalaadida ja taara tagasi võtta.
  • Teine pool päevast toimub kauba komplekteerimine ja lattu kauba ladustamine.Tööpäeva lõpp 14.00
  • Toimuvad proovipäevad tööga tutvumiseks kokkuleppel.

Ootused kandidaadile

  • Ausus, täpsus, kiirus, kohusetundlikkus ja lojaalsus firmale
  • Töökus, iseseisev töö oskus
  • Hea suhtleja klientide ja kaastöötajatega
  • Valmisolek meeldivaks meeskonnatööks
  • Oled füüsiliselt heas vormis. Vaja tõsta igapäevaselt 30-40 kilogrammiseid raskusi.
  • Oled alati valmis abistama kaastöötajaid
  • Omad B kategooria juhiluba.

Ettevõte pakub

  • Sihikindlat ja ausaid äritavasid järgivat ettevõtet
  • Stabiilset ja püsivat töösuhet
  • Täistöökohta esmaspäevast reedeni
  • Meeldivaid töökaaslaseid
  • Lõuna ajal maitsvat tasuta sooja suppi
  • Puhkepausidel tasuta kohvi
  • Aasta lõpus lõbusat ja vahvat jõulupidu meeldiva kollektiiviga
  • Võimalust kasutada AINULT tööle ja koju sõiduks firma autot (lasnamäe ja mustamäe suunal)
  • Info 56 986 744 (tööpäevadel 08,00-17,00)

Tööpakkumise number
#529453

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 950 - 1250 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. mai 2018
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2018

CVKeskus.ee klient

Osaühing Tüdrukud on loodud aastal 1995.
Firma tegeleb jae- ja hulgikaubandusega.
Videviku 6 Tallinn asub OÜ Tüdrukud toidupood ja hulgiladu.

Vaata rohkem