Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #737650

Autojuht-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-B-kategooria kaubiku juhtimine;

-koorma laadimine(peale- ja mahalaadimine Toyota elektritõstukil);

-toodete transportimine klientidele vastavalt etteantud logistikaringile;

-toodete vahetus ja/või paigaldus klientide juures;

-klientidega suhtlemine;

-töökaubiku korrashoid.

Ootused kandidaadile

-omad töötahet ja valmisolekut füüsiliseks tööks;

-oled kohusetundlik ja koostööaldis;

-omad B-kategooria juhiluba;

-oled positiivse ellusuhtumisega ja hea suhtlusoskusega.

-püsivat mitmekesist tööd rahvusvahelises ja kiiresti arenevas ettevõttes;

-meeldivat ja toetavat töökollektiivi;

-turvalist töökeskkonda (tööriideid ja isikukaitsevahendeid);

-ettevõttesiseseid täiendkoolitusi;

-sporditoetust;

-tasuta kohvi ja puuvilju;

-kohapeal toimuvat väljaõpet;

-stabiilset igakuist sissetulekut.

Tööpakkumise number
#737650

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. november 2021
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2021

Berendsen on Euroopa juhtiv tekstiilirendi teenuse pakkuja. Meie esindused paiknevad 16 erinevas Euroopa riigis. Alates aastast 2008 tegutseb Berendsen ka Eesti turul. Meie põhitegevusalaks on professionaalsete vahetusvaipade rent ja hooldus.
Siin on Sinu võimalus Berendseniga liituda!

Vaata rohkem