Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800174

Autojuht-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Saku, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha põhieesmärk on kõrgetasemelise ja sõbraliku klienditeeninduse tagamine läbi kvaliteetse ja kiire veetarne.

Ootused kandidaadile

  • omad B-kategooria autojuhiluba

  • Kasuks tuleb C-kategooria juhiluba

  • Oled hea tervisega ja füüsiliselt vastupidav

  • Oskad tegutseda iseseisvalt ja plaanipäraselt;

Ettevõte pakub

Arenguvõimalust, koolitust ja motivatsiooniüritust

  • Arenguvõimalust, koolitust ja motivatsiooniüritust
  • Stabiilset põhipalka ja töötulemustele vastavat boonsusüsteem
  • Põhjalikku väljaõppet
  • Toetavat ja sõbralikku meeskonda
  • Ettevõttesiseseid soodustusi ja meeskonnaüritusi
  • Spordikompensatsiooni ja osalemist tervisespordiüritustel

Lisainfo

Töökoht asub Sakus

Tööpakkumise number
#800174

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
19. august 2022
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem