Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #430207

Autojuht-kaupade komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Autoklaaside ja autovaruosade komplekteerimine, pakkimine ja klientidele transportimine
Lao ja kaubiku korrashoidmine
Muud tööalased toimingud

Ootused kandidaadile

B-kategooria juhiload
Eesti keele oskus, kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus
Hea füüsiline vorm, kiire ja täpne
Usaldusväärne, viisakas, kohusetundlik
Hea pingetaluvusega
Positiivse ellusuhtumisega
Oskus iseseisvalt töötada
Kasuks tuleb eelnev töökogemus

Kaasaegset ja nooruslikku töökeskkonda kiiresti arenevas ettevõttes, stabiilset, konkurentsivõimelist töötasu, korralikke töövahendeid, meeldivat kollektiivi.

Lisainfo

CV palun saata koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#430207

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. august 2016
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2016

123autoklaas on autoklaaside ja autovaruosade jae- ja hulgimüügi ning paigaldusega tegelev ettevõte.

Vaata rohkem