Värsked tööpakkumised

Autojuht, kaubik B-kategooria

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 432150

Tööpakkumise number

432150

Töö kirjeldus

- Toidukaupade vedu peamiselt Tallinnas ja Harjumaal.
- Kaupade toimetamine kliendile koos peale- ja mahalaadimisega.
- Klientideks on peamiselt toitlustusettevõtted ja kontorid.
- Vajadusel klientidelt sularaha vastuvõtmine.
- Tööaeg graafiku alusel.

Nõudmised kandidaadile

- B-kategooria autojuhiload.
- Soovitavalt eelnev töökogemus autojuhina.
- Hea füüsiline vorm.
- Positiivne hoiak, kohusetundlikkus ja usaldusväärsus.
- Hea suhtlus ja eesti keele oskus.

Ettevõte pakub

- Tööd uuel Renault Master kaubikul ja töörõivaid.
- Pikaajalist tööd stabiilses ettevõttes.
- Konkurentsivõimelist palka.
- Sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi.

Lisainfo

- Töökoht asub Lasnamäel, Betooni tänaval.
- Töötamine graafiku alusel, osadel nädalavahetustel tööl, mille asemel vaba päev nädala see.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. august 2016
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2016
Brutopalk:
kuni 1300 EUR kuus

Jahelogistika OÜ on toidukaupade ladustamisele ja transpordile spetsialiseerunud ettevõte. Töökoht asub Lasnamäel Betooni tänaval, kaasaegses jahelaos. Ettevõttes töötab üle 30-ne inimese.

Seoses kaubamahtude kasvuga pakume tööd autojuhile.