Värsked tööpakkumised

Autojuht-kaubakäsitleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 116735

Tööpakkumise number

116735

Töö kirjeldus

Ettevõtte kiire arenguga seoses ootame oma meeskonda
autojuht-kaubakäsitlejat, kelle põhiülesanneteks on teostada laekeskuse ärisuuna kaubavedusid sh kaupu vastuvõtma, peale ja maha laadima, hoiule paigutama, komplekteerima, pakkima, väljastama ja inventeerima.
Tööülesandeid tuleb vajadusel täita Eesti piires.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame
keskharidust, B-kategooria juhilube, organiseerimis- ja suhtlemisoskust. Soovitav töökogemus autojuhina.
Vajalik suuline ja kirjalik eesti keele ja suhtlemistasemel vene keele oskus.
Oluline on ka arvuti kasutamise oskus MS Word, Excel, Outlook, Internet

vaheldusrikast tööd kiiresti arenevas ettevõttes koos väärilise palgaga.
Tööülesannete täitmiseks on töötaja kasutuses kaubik Mercedes-Benz Sprinter ja mobiiltelefon.

Lisainfo

Info telefonil 6 349 222, kodulehekülg www.favor.ee
Töökoht on AS Favor Laekeskuses aadressil Tallinn, Peterburi mnt 83, tööülesandeid tuleb vajadusel täita Eesti piires.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
24. juuli 2007

on 1990.a. asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab üle 160 inimese. Täna on Favor suurim õhukese lehtmetalli töötlemisele spetsialiseerunud metallitööstus Eestis aga mitte ainult metallitööstus!
Laekeskus on äriklientidele suunatud professionaalne ripplagede müügikeskus. Meie tootevalikus on kõik ripplaetüübid erinevailt maailma tootjatelt. Lisaks laematerjalidele pakume ka lagede paigaldust ja tehnilist tuge.